696 421 308
Jesteśmy małą firmą rodzinną. Znajdujemy się w północnej części wielkopolski, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim.

Wędzarnia "Eeltrans" powstała w 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się handlem rybami świeżymi i wędzonymi, kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanego towaru. czytaj dalej
Tradycyjna Wędzarnia Ryb Eeltrans na Facebooku Zapytanie ofertowe - Instalacja fotowoltaiczna
Zapytanie ofertowe - Zabudowa izotermiczna z montażem agregatu
Zapytanie ofertowe - Samochód dostawczy
Zapytanie ofertowe - Lada chłodnicza
Zapytanie ofertowe - Przyczepa z oknem sprzedażowym Dofinansowanie

O Wędzarni

Jesteśmy małą firmą rodzinną. Znajdujemy się w północnej części wielkopolski, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Eeltrans" powstało w 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się handlem rybami świeżymi i wędzonymi, kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanego towaru.

EeltransJednak w zalewie rynku rybnego masową produkcją brakowało nam czegoś wyjątkowego dla szanowanych przez nas odbiorców. Jako własciciel firmy postanowiłem coś zmienić. Powrócił plan zbudowania wędzarni, zainspirowany dużo wcześniej przez mojego ojca, pasjonata wędkarstwa. To własnie złowione i uwędzone przez niego węgorze oczarowały wykwintnym smakiem całą rodzinę i znajomych.

Po zgromadzeniu środków zrealizowaliśmy cel i w 2009 roku otworzyliśmy tradycyjną wędzarnię ryb. Od tamtej chwili mamy całkowitą pewność, że ryby są wędzone w taki sam sposób jak wieki temu. Piece wędzarnicze użytkowane tylko i wyłącznie za pomocą wyselecjonowanego drewna liściastego, obdarowują nas wyrobami o unikatowym, wyśmienitym smaku, zapachu i wyglądzie, które mamy zaszczyt Państwu zaproponować.